Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.
×zamknij
Korzystaj z serwisu jako: Dzięki temu otrzymasz treści dopasowane do Twoich potrzeb.
Zobacz również:
< powrót

Minutowa Piosenka Klasowa: znamy zwycięzców!

data publikacji: 03.12.2014

W konkursie Minutowa Piosenka Klasowa wygrały szkoły z Warszawy i Gliwic. Do finału weszło 6 klipów wybranych przez Fundację Muzyka Jest Dla Wszystkich.

Konkurs to część programu edukacyjnego „Akcja Labirynt 2014”. Było to wyzwanie dla nauczycieli muzyki, którzy musieli zainspirować uczniów do stworzenia krótkiego utworu muzycznego razem z teledyskiem.

 

Nagrodami w konkursie były instrumenty muzyczne dla szkół biorących udział w konkursie oraz m.in. płyty i książki dla wszystkich uczestników, wykonujących nagrodzone piosenki.

 

W finale znalazło się 6 klipów. Ostatecznie zwycięzcami, wybranymi przez czteroosobowe jury Fundacji Muzyka Jest Dla Wszystkich, okazały się klipy: ex aequo Muzyczny Swing z Warszawy i Music In the Air z Gliwic (I Gimnazjum FILOMATA w Gliwicach). Nagrodę publiczności otrzymał klip Muzyczny Swing z Warszawy.

 

Wszystkie zakwalifikowane do finał klipy do obejrzenia na kanale youtube’owym Fundacji Muzyka jest Dla Wszystkich.

drukuj pdf

zobacz również:

Minutowa Piosenka Klasowa 2015 +dodaj do schowka
Aktualne

Starasz się odkrywać talenty swoich podopiecznych? Dbasz o ich rozwój artystyczny? Próbujesz rozwijać kreatywność i miłość do muzyki? Inspirujesz swoich uczniów do twórczych działań? Stwórz wraz z klasą najlepszy w Polsce klip muzyczny! UWAGA! Przedłużono termin zgłoszeń!

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki +dodaj do schowka
Aktualne

Wymyśl najlepszą lekcję o muzyce i wygraj cenny sprzęt muzyczny dla siebie i dla swojej szkoły!

Po cichu. O muzyce i literaturze +dodaj do schowka
Aktualne

Daniel Cichy, dyrektor Polskiego Wydawnictwa Muzycznego, będzie prowadzić cykl rozmów online o prawie autorskim i edukacji muzycznej

Jak uczyć się z domu? FINA podpowiada! +dodaj do schowka
Aktualne

Gotowe scenariusze lekcji, nowe opracowania biogramów najwybitniejszych Polaków i atrakcyjne materiały audiowizualne pozwalające na naukę z zakresu m.in. literatury, wiedzy o kulturze, a w szczególności wiedzy filmie i muzyce oraz wiedzy o społeczeństwie proponuje Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny. Edukacyjne treści dostępne bezpłatnie online znaleźć można m.in. na ninateka.pl, filmotekaszkolna.pl czy biogramy.pl