Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.
×zamknij
Korzystaj z serwisu jako: Dzięki temu otrzymasz treści dopasowane do Twoich potrzeb.
Zobacz również:
< powrót

Minutowa Piosenka Klasowa: znamy zwycięzców!

data publikacji: 03.12.2014

W konkursie Minutowa Piosenka Klasowa wygrały szkoły z Warszawy i Gliwic. Do finału weszło 6 klipów wybranych przez Fundację Muzyka Jest Dla Wszystkich.

Konkurs to część programu edukacyjnego „Akcja Labirynt 2014”. Było to wyzwanie dla nauczycieli muzyki, którzy musieli zainspirować uczniów do stworzenia krótkiego utworu muzycznego razem z teledyskiem.

 

Nagrodami w konkursie były instrumenty muzyczne dla szkół biorących udział w konkursie oraz m.in. płyty i książki dla wszystkich uczestników, wykonujących nagrodzone piosenki.

 

W finale znalazło się 6 klipów. Ostatecznie zwycięzcami, wybranymi przez czteroosobowe jury Fundacji Muzyka Jest Dla Wszystkich, okazały się klipy: ex aequo Muzyczny Swing z Warszawy i Music In the Air z Gliwic (I Gimnazjum FILOMATA w Gliwicach). Nagrodę publiczności otrzymał klip Muzyczny Swing z Warszawy.

 

Wszystkie zakwalifikowane do finał klipy do obejrzenia na kanale youtube’owym Fundacji Muzyka jest Dla Wszystkich.

drukuj pdf

zobacz również:

Minutowa Piosenka Klasowa 2015 +dodaj do schowka
Aktualne

Starasz się odkrywać talenty swoich podopiecznych? Dbasz o ich rozwój artystyczny? Próbujesz rozwijać kreatywność i miłość do muzyki? Inspirujesz swoich uczniów do twórczych działań? Stwórz wraz z klasą najlepszy w Polsce klip muzyczny! UWAGA! Przedłużono termin zgłoszeń!

Konkurs dla nauczycieli! +dodaj do schowka
Aktualne

III edycja konkursu Klasyka w klasie skierowanego do nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących. W tym roku konkurs dotyczy najlepszej lekcji o operze polskiej

Opera w szkole +dodaj do schowka
Aktualne

Konferencja dla nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących

Aplikacje mobilne i VR w edukacji +dodaj do schowka
Aktualne

Seminarium dla nauczycieli w FINA o nowoczesnych narzędziach cyfrowych