Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.
×zamknij
Korzystaj z serwisu jako: Dzięki temu otrzymasz treści dopasowane do Twoich potrzeb.
Zobacz również:
< powrót

Między owadami

data publikacji: 21.04.2017

Fundacja Sztuka Ciała zaprasza ursynowskie klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w bezpłatnym spektaklu w maju lub czerwcu

Trwa rekrutacja klas 1-3 z ursynowskich szkół podstawowych do projektu Między owadami - cyklu spektakli wraz z warsztatami artystycznymi dla dzieci z Dzielnicy Ursynów współfinansowanego przez miasto stołeczne Warszawę, Dzielnicę Ursynów.

W ramach projektu Fundacja Sztuka Ciała zaprasza klasy szkolne wraz z wychowawcami na spektakl Między owadami oraz bezpośrednio po nim 45-minutowe warsztaty artystyczne.

Między owadami to przedstawienie, w którym teatr fizyczny, pantomima, sensoryczna scenografia oraz grana na żywo muzyka przybliżają widzom pełne symboli życie insektów. Główną bohaterką jest mała gąsienica, która nie chce być taka jak inne. Zamiast pożerać kolejne liście wyrusza w podróż, która stopniowo odsłania przed nią zarówno ciemne jak i jasne strony życia. Ta baśniowa opowieść jest także metaforą dorastania – spotykając różne dorosłe owady bohaterka uczy się rozumieć otaczający ją świat i samą siebie.

Warsztaty przeprowadzone po spektaklu obejmą takie dziedziny jak: teatr ruchu i pantomimy, muzyka w teatrze ruchu, warsztaty plastyczne z elementami animacji lalek.

Spektakle oraz warsztaty odbędą się w DK Stokłosy (ul. Wacława Lachmana 5) w dniach 11.05, 12.05, 8.06, 9.06 w godzinach przedpołudniowych (planowany start: godz. 11.00, zakończenie: ok godz 12.30). W każdym z wydarzeń mogą wziąć udział 3 klasy szkolne wraz z wychowawcami.

Udział w projekcie jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: katarzyna@sztukaciala.com. Zgłoszenia przyjmujemy także pod nr telefonu: 608 141 689 (Katarzyna Wróbel)

 Organizator: Fundacja Sztuka Ciałahttps://www.facebook.com/sztukaciala/ 

drukuj pdf

zobacz również:

Bach Stories +dodaj do schowka
Aktualne

Płyta Aleksandra Dębicza i Marcina Zdunika i koncert promujący album

Fryderyki 2017 rozdane! +dodaj do schowka
Aktualne

Poznaliśmy laureatów Fryderyków 2017 w kategoriach muzyki poważnej!

III Konwencja Muzyki Polskiej +dodaj do schowka
Aktualne

Ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli środowiska muzycznego

Połączenie z Filmoteką Narodową | List otwarty Rady NInA +dodaj do schowka
Aktualne
List otwarty w sprawie zamiaru łączenia NInA z Filmoteką Narodową, który Rada Instytutu wystosowała do Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego