data publikacji: 15.04.2016

Dream Up to nowa forma orkiestry, w której młodzi ludzie, będący amatorami, mogą obcować z instrumentami smyczkowymi. Jeśli uczysz się grać i masz za sobą więcej niż rok nauki na skrzypcach, altówce lub wiolonczeli, ta orkiestra jest dla Ciebie!

Nie musisz być wirtuozem, ważne, że chcesz zajmować się muzyką! Nabór do orkiestry odbywa się w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYNIA w siedzibie Orkiesttry Sinfonia Varsovia. Program jest przeznaczony dla młodych muzyków powyżej 10 roku życia, którzy uczą lub uczyli się grać na smyczkoywch prywatnie lub w szkole muzycznej. Pierwsze zajęcia już 24 kwietnia. Każde kolejne w niedziele w godz. 12:30-13:30.

 

Młodzieżową Grupę Smyczkową Dream Up poprowadzi Mariusz Kielan, skrzypek Polskiej Orkiestry Radiowej, świetny muzyki i eksperymentujący nauczyciel.

 

www.muzykajest.pl

drukuj pdf

zobacz również:

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki +dodaj do schowka
Aktualne

Wymyśl najlepszą lekcję o muzyce i wygraj cenny sprzęt muzyczny dla siebie i dla swojej szkoły!

Po cichu. O muzyce i literaturze +dodaj do schowka
Aktualne

Daniel Cichy, dyrektor Polskiego Wydawnictwa Muzycznego, będzie prowadzić cykl rozmów online o prawie autorskim i edukacji muzycznej

Konkurs dla nauczycieli! +dodaj do schowka
Aktualne

III edycja konkursu Klasyka w klasie skierowanego do nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących. W tym roku konkurs dotyczy najlepszej lekcji o operze polskiej

Opera w szkole +dodaj do schowka
Aktualne

Konferencja dla nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących