< powrót

Dźwięczność. Masterclass

data publikacji: 28.09.2016

Nietypowe warsztaty z wokalistką Candelarią Saenz Valiente dla mieszkańców warszawskiego Bemowa

Na zdjęciu: Candelaria Saenz Valiente, fot. materiały prasowe

Muzykalnie mieszańcy Bemowa zaproszeni są do udziału w wyjątkowym projekcie artystycznym. Projekt skierowany jest do muzykalnych mieszkańców od 13 roku wzwyż. 

Czy Dźwięczność.Masterclass jest dla ciebie?
Śpiewasz? Grasz? Udzielasz się w chórze, grupie śpiewu, orkiestrze młodzieżowej, zespole rockowym? Masz szansę na zdobycie cennej wiedzy na temat tego jak nagrać i wyprodukować swoje pomysły, udoskonalić technikę śpiewania, czy skomponować ciekawy kawałek. Profesjonaliści: muzycy, udzielający się w uznanych polskich i międzynarodowych składach, poprowadzą specjalne warsztaty mentoringowe, podczas których sami wymyślicie, nagracie i wyprodukujecie autorski utwór.
W październiku Dźwięczność.Masterclass poprowadzi Candelaria Saenz Valiente, kompozytorka, wokalistka, pisarka. Pochodzi z Argentyny, mieszka w Warszawie. Wokalistka i instrumentalistka w zespołach Pictorial Candi i Paristetris.
Uwaga: udział w warsztatach z Candelarią wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.
Zajęcia z Candi będą odbywały się w październiku w poniedziałki i środy o 19 (ok, 1,5h) w oddziale Bemowskiego Centrum Kultury na Czumy 8. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
8 zajęć w ramach Dźwięczność. Masterclass stanowi jedną całość. Warunkiem otrzymania certyfikatu ukończeniu Masterclass jest 80% frekwencja.

 

drukuj pdf

zobacz również:

Od pomysłu do piosenki +dodaj do schowka
Aktualne

Dźwięczność vol. 3, czyli warsztaty pisania piosenek na warszawskim Jazdowie

Dźwięczność. Masterclass #2 +dodaj do schowka
Aktualne

Naucz się pisać i aranżować piosenki. Inspirujące warsztaty na warszawskim Jazdowie poprowadzi Magdalena Gajdzica

Dźwięczność +dodaj do schowka
Aktualne

Dźwięczność, czyli praca z głosem i nowe technologie. Dźwięczność, czyli dźwięk i emocje. Dźwięczność, czyli wszystkie dźwięki, które nas otaczają, których nie zauważamy, a które mogą stać się muzyką. W Warszawie i w Ełku miał miejsce bardzo ciekawy projekt muzyczno-edukacyjny. Jego finał już w Noc Muzeów.

Obiekty FINA ponownie otwarte +dodaj do schowka
Aktualne

Kino Iluzjon oraz siedziba FINA na Wałbrzyskiej 3/5 zapraszają na wydarzenia!