< powrót

#GDZIECIMĘŻCZYŹNI

data publikacji: 12.01.2017

Nabór głosów męskich do chóru VRC – w dwie najbliższe soboty, 14 stycznia i 21 stycznia

Trzech członków chóru Varsoviae Regii Cantores w czasie koncertu
fot. materiały VRC

Chór Varsoviae Regii Cantores poszukuje basów i tenorów! Jeśli muzykowanie jest Ci bliskie i chciałbyś śpiewać w chórze – spróbuj swoich sił! Na przesłuchanie nie trzeba nic przygotowywać. Sprawdzana jest skala i ogólna kondycję głosu. W ramach audycji kandydaci proszeni są o powtórzenie kilku prostych melodii.

„Szukamy osób muzykalnych, chętnie z doświadczeniem chóralnym - ale nie wykluczamy nikogo. Jako chór gwarantujemy udział w licznych koncertach, konkursach i projektach. Jeśli jesteś gotowy poświęcić śpiewaniu kilka godzin tygodniowo - wynagrodzimy Cię niezwykłymi przeżyciami muzycznymi!” – piszą.

Najbliższe przesłuchania odbędą się w Warszawie w Narodowym Instytucie Audiowizualnym (ul. Wałbrzyska 3/5) w następujących terminach:

Sobota, 14 stycznia 10:30 - 11:00
Sobota, 21 stycznia 10:30 - 11:00
Wydarzenie na Facebooku

drukuj pdf

zobacz również:

VRC – ludzie renesansu +dodaj do schowka
Wiecej o muzyce

Specjalizują się w muzyce współczesnej, ale nie boją się też repertuaru dawnego. Varsoviae Regii Cantores, czyli rezydenci Narodowego Instytutu Audiowizualnego

Na dobranoc. Koncert rodzinny w NInA! +dodaj do schowka
Aktualne

Zapraszamy dzieci i rodziców do NInA na koncert kołysankowy chóru Varsoviae Regii Cantores! Wydarzenie będzie połączone z premierą płyty VRC na dobranoc

Dlaczego kołysanki? +dodaj do schowka
Wiecej o muzyce

Varsoviae Regii Cantores dzieciom i rodzicom. Wywiad z dyrygentem Mateuszem Mularczykiem