< powrót

Kto Nauczycielem Muzyki 2016? [TRANSMISJA OD GODZ. 17]

data publikacji: 04.04.2017

Oglądaj u nas galę konkursu dla najlepszego pedagoga muzycznego!

W sobotę 8 kwietnia o godz. 17:00 w Sali Koncertowej Muzeum Chopina odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Nauczyciel Muzyki 2016. Wydarzenie będzie transmitowane on-line na kanale YouTube oraz w portalu Muzykoteka Szkolna dzięki wsparciu Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Ogólnopolski Konkurs Nauczyciel Muzyki jest inicjatywą Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej oraz zaprzyjaźnionych z nim organizacji i instytucji muzycznych: Polskiej Rady Muzycznej, Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, fundacji Muzyka jest dla wszystkich i Wszystkie Mazurki Świata, portalu Muzykoteka Szkolna (NInA), Orkiestry Sinfonia Varsovia i Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków. Partnerami wydarzenia są także Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego, Magazyn Presto, Ruch Muzyczny, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń, WCIES i Związek Producentów Audio-Video.

Na kandydatów do tytułu Nauczyciela Muzyki 2016 można głosować do 7 kwietnia na stronie PSEiAM. Drugą edycję konkursu zakończy uroczyste wręczenie nagród, poprzedzone konferencją Muzyczna EduAkcja GRAJMY W SZKOLE Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. 

Zobacz dziesiątkę nauczycieli nominowanych do konkursu.

Wydarzenie na Facebooku.

 

drukuj pdf

zobacz również:

Nauczyciel Muzyki 2016 +dodaj do schowka
Aktualne

Gala wręczenia nagród dla najlepszych pedagogów i konferencja

Nauczyciel Muzyki 2016 – finaliści +dodaj do schowka
Aktualne

Oto sylwetki 10 nominowanych do nagrody

Anna Korczakowska Nauczycielką Muzyki 2015! +dodaj do schowka
Aktualne

 

Poznaliśmy zwycięzców i zwyciężczynie konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki. Uroczysta gala odbyła się w Sali Koncertowej Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie.