< powrót

Nauczyciel Muzyki 2017, ostatnie dni zgłoszeń!

data publikacji: 12.03.2018

Trwa trzecia edycja konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki w Polsce. Zgłoszenia można przysyłać do końca piątku 30 marca!

Zdjęcie przedstawia Anna i Adam Filipscy, zwycięzców w konkursie Nauczyciel Muzyki 2016
Anna i Adam Filipscy, zwycięzcy w konkursie Nauczyciel Muzyki 2016, fot. Maciej Mulawski

Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej zaprasza do zgłaszania kandydatur wyróżniających się nauczycieli muzyki do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017. „Chcemy poznać i nagrodzić najlepszych nauczycieli muzyki, przewodników i opiekunów muzycznych, ludzi, którzy potrafią zaszczepić miłość do muzyki, ciekawie i efektywnie jej uczyć. Uczestnikami konkursu mogą być nauczyciele w oświacie, w szkołach muzycznych, a także muzycy uczący, niezależnie od rodzaju muzyki dominującego w ich pracy” – zapowiadają organizatorzy.

Do 30 marca 2018 roku można przysyłać zgłoszenia, spośród których wybranych zostanie 10 nominowanych do Nagrody Głównej.

Uczestnikami konkursu mogą być nauczyciele w oświacie, w szkołach muzycznych, a także muzycy uczący, niezależnie od rodzaju muzyki dominującego w ich pracy.

W drugim etapie kandydaci nominowani do nagrody poproszeni będą o udzielenie wywiadów i udostępnienie zdjęć i filmów ilustrujących ich pracę. Na podstawie zgromadzonych materiałów jury przyzna Nagrodę NAUCZYCIEL MUZYKI 2017.

Równolegle trwać będzie plebiscyt internetowy, w którym internauci przyznają NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali rozdania nagród 26 maja w Muzeum Chopina w Warszawie.

Kandydatów do tytułu Nauczyciel Muzyki 2017 mogą zgłaszać wszyscy: pracodawcy, współpracownicy i uczniowie. W trzeciej edycji została też wprowadzona nowa zasada i możliwość: do konkursu Nauczyciel Muzyki 2017 można zgłosić własną kandydaturę!

Nauczycielem Muzyki za 2016 rok zostali Anna i Adam Filipscy.

W 2015 roku najlepsza okazała się Anna Korczakowska.

Muzykoteka Szkolna jest partnerem konkursu.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie PSEiAM.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej.

Kontakt: konkurs@pseiam.pl
Viola Łabanow 515 158 504

drukuj pdf

zobacz również:

Konkurs Nauczyciel Muzyki 2016 rozstrzygnięty! +dodaj do schowka
Aktualne

Zwycięzców tym razem jest troje!

Anna Korczakowska Nauczycielką Muzyki 2015! +dodaj do schowka
Aktualne

 

Poznaliśmy zwycięzców i zwyciężczynie konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki. Uroczysta gala odbyła się w Sali Koncertowej Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie.