< powrót

Nowe Źródła

data publikacji: 23.03.2015

Jeśli spełniasz następujące warunki: pochodzisz z miasta do 65 tysięcy mieszkańców, z województwa lubelskiego lub podkarpackiegom masz od 15 do 25 lat, weź udział w konkursie Nowe Źródła!

Nowe Źródła Gorajec 2015 to konkurs dla utalentowanej muzycznie młodzieży z mniejszych miejscowości. Udział w przeglądzie pozwoli im na zaprezentowanie swojej twórczości, rozwój artystyczny, poznanie innych twórców, a zwycięzcy na koncert u boku gwiazd polskiej muzyki folk podczas Festiwalu Folkowisko. Przegląd będzie nie tylko możliwością prezentacji swojej działalności, ale także poznania nowych źródeł, które umożliwią młodym artystom rozwój twórczy.  

 

Finaliści Nowych Źródeł (10 najciekawszych muzyków/zespołów wybranych przez komisję i internautów spośród zgłoszonych osób) otrzymają możliwość udziału w warsztatach 1-2 maja w kulturalnym Ośrodku Chutor Gorajec (okolice Tomaszowa Lubelskiego).  

 

Laureat konkursu będzie miał możliwość zarejestrowania i wydania płyty w Tomedia Studio z Tomaszowa Lubelskiego.

 

Czas: do 31.03
nowezrodla.gorajec.info

 

Fot. materiały organizatora

drukuj pdf

zobacz również:

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki +dodaj do schowka
Aktualne

Wymyśl najlepszą lekcję o muzyce i wygraj cenny sprzęt muzyczny dla siebie i dla swojej szkoły!

Konkurs dla nauczycieli! +dodaj do schowka
Aktualne

III edycja konkursu Klasyka w klasie skierowanego do nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących. W tym roku konkurs dotyczy najlepszej lekcji o operze polskiej

Klasyka w klasie. Wyniki! +dodaj do schowka
Aktualne

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Klasyka w klasie. Najlepsza lekcja o muzyce polskiej

Minutowa Piosenka Klasowa 2018 +dodaj do schowka
Aktualne

Ogólnopolski konkurs zaprasza do udziału nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Jeszcze do 5 listopada można wysyłać zgłoszenia