< powrót

„O Grzesiu i królu Sotulu”

data publikacji: 02.02.2015

W tym roku Łańcuszek – czyli część Festiwalu im. Witolda Lutosławskiego Łańcuch skierowana do dzieci – to  warsztatowy koncert dla dzieci od 5 do 8 lat.

Koncert będzie oparty na jednym ze scenariuszy przygotowanych merytorycznie przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich i Towarzystwo im. W. Lutosławskiego na jubileusz 100-lecia Lutosławskiego w roku 2013.


Wystąpi zespół Synaxis w składzie: Stanisław Dziąg – I skrzypce, Gustaw Ciężarek – I skrzypce, Igor Kabalewski – altówka, Wojciech Sławiński – wiolonczela, Robert Nalewajka – flet, Malina Sarnowska – prowadzenie koncertu, opracowanie muzyczne – Tomasz Pokrzywiński.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chętnych prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu 22 8269025 do 6 lutego 2015 roku.

 

Czas: 7.02, godz. 11
Miejsce: Warszawa, CSW, Budynek Laboratorium, ul. Jazdów 2
www.csw.art.pl

drukuj pdf

zobacz również:

21. rocznica śmierci Witolda Lutosławskiego +dodaj do schowka
Aktualne

Koncert w Studiu Polskiego Radia z udziałem tyskiej Orkiestry Kameralnej AUKSO oraz przeznaczony dla dzieci koncert Łańcuszek to wydarzenia zamykające tegoroczny Festiwal im. Witolda Lutosławskiego.

Obiekty FINA ponownie otwarte +dodaj do schowka
Aktualne

Kino Iluzjon oraz siedziba FINA na Wałbrzyskiej 3/5 zapraszają na wydarzenia!

IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki +dodaj do schowka
Aktualne

Wymyśl najlepszą lekcję o muzyce i wygraj cenny sprzęt muzyczny dla siebie i dla swojej szkoły!

Po cichu. O muzyce i literaturze +dodaj do schowka
Aktualne

Daniel Cichy, dyrektor Polskiego Wydawnictwa Muzycznego, będzie prowadzić cykl rozmów online o prawie autorskim i edukacji muzycznej