< powrót

Po Jesieni, w Warszawie!

data publikacji: 28.01.2015

Po Jesieni to warszawski informator polecający koncerty muzyki współczesnej w Warszawie. Jego założyciel szuka osób chcących pomóc w prowadzeniu serwisu!

Jak mówi założyciel serwisu PoJesieni Tomasz Wirchanowski, nie ma w sieci podobnego informatora, a „koncerty godne Warszawskiej Jesieni przychodzi po kilka osób”.

 

W związku z tym prosi o pomoc w redagowaniu strony. Gdyby znalazło się kilka osób mających chęć uzupełniania strony, udostępni możliwość jej edycji. Autor chce się skupić głównie na koncertach z prawykonaniami muzyki współczesnej, ale na jego stronie mogą się znaleźć wszystkie wydarzenia pokrewne.

 

Więcej informacji na: www.pojesieni.waw.pl

 

Na zdjęciu: katowicka Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, która wystąpi 31 stycznia w Warszawie w ramach festiwalu Łańcuch poświęconego Witoldowi Lutosławskiemu, fot. Marcin Mazurowski

drukuj pdf

zobacz również:

Muzyka w Kadrze +dodaj do schowka
Aktualne

Nowa siedziba domu kultury na warszawskim Służewcu, a w niej liczne zajęcia i wydarzenia muzyczne!

Weekendowo #2: Od Szadoków do Asteriksa +dodaj do schowka
Aktualne

Polecamy muzyczne wydarzenia dla dzieci i młodzieży 15-17 maja w całej Polsce.

Matinée: koncerty edukacyjne dla juniorów i seniorów +dodaj do schowka
Aktualne

Wiosenny cykl matinée - koncertów edukacyjnych dla juniorów i seniorów rozpocznie się już 15 kwietnia!

Laboratorium Capelli Cracoviensis +dodaj do schowka
Aktualne

W repertuarze Laboratorium Capelli Cracoviensis (bo tak nazywa się ta seria wydarzeń) znajdą się utwory mniej znanych kompozytorów oraz… mniej znane dzieła twórców z panteonu muzyki polskiej i europejskiej – m.in. Mozarta, Haydna, Brahmsa, Karłowicza czy Pärta.